המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי טריאתלון

קורס מדריכי טריאתלון של X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית מעניק ידע מקצועי נרחב לצד כלים מעשיים מתקדמים, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מדריכי טריאתלון - X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית
טריאתלון הוא ספורט מרתק ומאתגר, המשלב מיומנויות רבות. בית הספר לתיירות אתגרית פיתח קורס מרתק ואיכותי, המיועד לשם הקניית כלים מעשיים בתחום. במהלך הקורס המשתתפים ירכשו את המיומנויות הנחוצות לשם הדרכה בתחום, ובכלל זה ידע מתקדם ויכולות מעשיות טכניות וטקטיות.

תנאי קבלה - קורס מדריכי טריאתלון
דרישות הסף של הקורס כוללות ראיון אישי, מבחן מעשי, אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, וכן גיל 16 לפחות.

קורס מדריכי טריאתלון - נושאי הלימוד
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, ומשלבת לימודים תיאורטיים נרחבים, יחד עם התנסות מעשית. תורת האימון, אימון מדריך, מדעי הספורט, תרגול ושיפור טכניקה, מגיש עזרה ראשונה, פיזיולוגיה, הדרכה באימון טריאתלון, מיומנות אישית, פסיכולוגיה, הכנה גופנית לילדים, אנטומיה, טקטיקה מתודיקה, חוקה ושיפוט הם רק חלק מהנושאים הנלמדים בקורס.

משך הלימודים - קורס מדריכי טריאתלון
תוכנית הלימודים מקיפה ונרחבת, וכוללת 220 שעות. 60 שעות הן עיוניות במדעי הספורט, 140 שעות עוסקות בתורת הענף של כדורעף, ונוסף על כך 28 שעות מוקדשות לעזרה ראשונה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בוינגייט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?