המרכז להשתלמויות בר אילן

קורס הנחיית קבוצות ופיתוח מנהיגות

המרכז להשתלמויות בר אילן פותח קורס הנחיית קבוצות ופיתוח מנהיגות אשר נועד לפתח מיומנויות ולתת כלים לאנשי מקצוע ממגוון תחומים לצורך הנהגת והנחיית קבוצות בארגונים פרטיים, ציבוריים ובקהילה. במסגרת הקורס משכללים המשתתפים ומעשירים את המיומנות והתובנות החברתיות שלהם תוך מתן דגש על הנחייה ומנהיגות בקבוצה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הנחיית קבוצות ופיתוח מנהיגות - המרכז להשתלמויות בר אילן:
קורס הנחיית קבוצות ופיתוח מנהיגות - קהל היעד -
הקורס מיועד לאקדמאים מתחומים שונים או בעלי הכשרה מקבילה, שיש להם זיקה למנהיגות ומבקשים לפתח מיומנויות בהנחיית קבוצות ולהעמיק את התמצאותם בתהליכים אנושיים בסיסיים - ברמת הפרט, הקבוצה והארגון. על המועמדים להיות בעלי מוכנות להתמודד עם לקיחת אחריות, תוך התבוננות עצמית ונחישות לטפח מצוינות אישית וקבוצתית.

קורס הנחיית קבוצות ופיתוח מנהיגות - תנאי קבלה -
על המועמדים לקורס להיות בעלי תואר ראשון לפחות ו/או הכשרה מקבילה. כמו כן עליהם להשתתף במפגש מיון והערכה.

קורס הנחיית קבוצות ופיתוח מנהיגות - תוכן הקורס - 
תרומת המדעים החדשים להבנת הקבוצות והמנהיגות. התיאוריה הכללית של מערכות; תורת המורכבות, מודלים של הבדלים בינאישיים; מודלים של מצוינות אישית, קבוצתית וארגונית; מודלים של התפתחות תודעתית ברמה הפסיכו-סוציולוגית; טיפול במצבי משבר וקונפליקט; פסיכולוגיה של השינוי ושל האימון (coaching); שלבים התפתחותיים, כוחות בסיסיים וסינרגיה בקבוצה; פונקציות הנחייה; טיפול במשברים טיפוסיים בקבוצה; הסדנה ככלי התערבותי בפיתוח אישי בפיתוח מנהלים ובייעוץ ארגוני;

הלמידה בקורס נעשת באמצעות למידה בקבוצה דינאמית - דידקטית (Tgroup) המתפתחת לאורך כ-40 פגישות, בקבוצות הקטנות הממשיכות להצמצם החל מהשליש השני של הקורס. הלמידה בקורס הינה חוויתית והתנסותית ודורשת מהלומד להתמודד בצורה בונה עם מגוון לחצים, המהווים חלק מהותי בסוג זה של למידה.

משתתפי הקורס יתנסו בהנחיית 3 סדנאות, תוך קבלת משוב מעמיק ובונה. כמו כן, יהיה על הסטודנט להתמודד עם חומרים אקדמיים הרלוונטיים להבנת האדם, הקבוצה והארגון ולהכין מספר מצומצם של עבודות תיאורטיות, בהיקף מוגבל.

קורס הנחיית קבוצות ופיתוח מנהיגות - משך הקורס -
הלימודים בקורס כוללים כ-340 שעות אקדמיות מתוכן 60 שעות פרויקט. הלימודים יתקיימו ביום ב' בין השעות 16:15-22:00.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז להשתלמויות בר אילן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?