המרכז להשתלמויות בר אילן

קורסי עיצוב

המרכז להשתלמויות בבר אילן מעביר קורסים מגוונים בעיצוב פנים הכוללים את עיצוב הבית (הום סטיילינג) וקורס תכנון ועיצוב תאורה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס תכנון ועיצוב תאורה:
קורס תכנון ועיצוב תאורה של המרכז להשתלמויות בר אילן מקנה כלים לתכנון תאורה נכון ואסתטי. הקורס מרחיב ומעמיק את הידע בנושא אמצעי תאורה וסגנונות תאורה ומעניק כלים מקצועיים בעזרתם יוכלו בוגרי הקורס להבין את הפוטנציאל הטמון באור כגורם תומך ומשביח את החלל האדריכלי ולדעת כיצד לנצלו באופן היעיל ביותר.

הלימודים בקורס נפרשים על פני 6 מפגשים בני 5 שעות כל מפגש וכוללים הרצאות פרונטאליות, סיורים לימודיים ופרקטיקום הכולל  עבודה מעשית על תוכנית אדריכלית, בניית קונספט ומתן פתרון תאורה הולם בהתאם לרעיון לפונקציה ולסביבה. תכני הלימוד בקורס כוללים תכנים כגון עיצוב החלל בעזרת הארה נכונה, חלוקת החלל בהתאם לתפקוד בו ויצירת רצף תאורה בין האזורים השונים, בירור צורות הארה שונות, שילוב גופי תאורה ועוד.

קורס הום סטיילינג:
קורס עיצוב הבית (הום סטיילינג) של המרכז להשתלמויות בר אילן נשען על ההנחה כי עיצוב הבית הינו שפה נוספת המאפשרת ביטוי אישי ואישיותי, בעל השלכה רבה על איכות חיינו ואיכות חיי המשפחה. הקורס מאפשר חשיפה לתחום העיצוב תוך מתן דגש על שילוב נכון של חומר, צבע ואור ליצירת חללי מגורים אסתטיים ופונקציונאליים ומקנה ידע וכלים מעשיים לעיצוב נכון של הבית בעלויות סבירות.

הלימודים בקורס נפרשים כל פני 17 מפגשים בני 5 שעות כל מפגש וכוללים תכני לימוד כגון הגדרת צרכים ורצונות כבסיס לתכנון, השפעת הסביבה הפיזית על התחושות והאווירה, תפיסה מרחבית, קריאת תוכנית אדריכלית בסיסיות, מבטים וחתכים, הנדסת אנוש, התאמת הסביבה למימדי גוף האדם, סוגי חומרים, מושגי יסוד בתאורה, גופי תאורה, התאמת תאורה לצרכי החלל, תורת הצבע. טכניקות צביעה, ריפוד ווילונות ושטיחים, עיצוב ומגמות אופנתיות, סטיילינג ומיתוג אישי. הקורס אינו מצריך ידע קודם בתחום העיצוב.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז להשתלמויות בר אילן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?