המרכז ללימודים אקדמיים

תואר שני במנהל עסקים

המרכז ללימודים אקדמיים משלב בצורה אופטימאלית בין לימודי תיאוריה עם עולם המעשה, ומניף את הדגל הציבורי והחברתי כחלק מתפישת העולם של המרכז. לימודי תואר שני במנהל עסקים במסלול רב תחומי מעניקים ידע נרחב, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר שני במנהל עסקים - המרכז ללימודים אקדמיים
תואר שני במנהל עסקים M.B.A בהתמחות שיווק
תואר שני במנהל עסקים M.B.A במימון עם קורסי התמקדות בניהול סיכונים
תואר שני במנהל עסקים M.B.A בהתמחות משאבי אנוש
תואר שני במנהל עסקים M.B.A רב תחומי

תואר שני במנהל עסקים - המרכז ללימודים אקדמיים
רבים שואפים להשתלב בעולם העסקים, אולם לצורך כך יש צורך בכלים מקצועיים מגוונים. המרכז ללימודים אקדמיים פיתח תוכנית לימודים ייחודית, המקנה מיומנויות פרקטיות ומסייעת לסטודנטים לפתח ארגז כלים ניהולי נרחב. כחלק מתפישת עולם זו, המרכז ללימודים אקדמיים מציע כיתת אמן בתחומי דעת מגוונים, על מנת לשפר את יכולות הביצוע של החלטה ניהולית באמצעות שינוי בתפישה.

תואר שני במנהל עסקים - מחזורי לימוד
בכל שנה המרכז ללימודים אקדמיים פותח שלושה מחזורי לימוד, המאפשרים לבחור את המועד הנוח ביותר. ניתן לבחור בין תחילת לימודים בחודש פברואר, יוני או אוקטובר, ולהרוויח שנת לימודים אקדמית.

תואר שני במנהל עסקים - תנאי קבלה
דרישות הסף של הלימודים כוללות זכאות לתואר ראשון בממוצע משוקלל של 80 ומעלה, כאשר מועמדים מתחת לממוצע זה נדרשים למבחן GMAT, ובנוסף לעבור ראיון אישי. מועמדים אשר אינם עומדים בתנאי הסף, יכולים לפנות לועדת חריגים על מנת להגיש מועמדות.

תואר שני במנהל עסקים M.B.A - בהתמחות שיווק
תחום השיווק מקיף את כל תחומי החיים, וישנו ביקוש רב למנהלי שיווק איכותיים ומקצועיים. תוכנית הלימודים מקיפה 60 נקודות זכות, ובכלל זה לימודי התמחות וסמינר. מסלול הלימודים גמיש במיוחד, ומוצע במתכונת ערב המאפשרת לשלב עבודה עם לימודים, על פני 4 סמסטרים רצופים כולל סמסטר קיץ.

תואר שני במנהל עסקים- M.B.A במימון עם קורסי התמקדות בניהול סיכונים
עולם המימון הינו נרחב ודינאמי, ומצריך הבנה ובקיאות בתחומים מגוונים על מנת לקבל החלטות עסקיות מושכלות. תוכנית הלימודים מאפשרת להכיר את המציאות העסקית המודרנית, ולפתח ראייה אסטרטגית בין תחומית. תוכנית הלימודים מקיפה 60 נקודות זכות, ובכלל זה לימודי התמחות וסמינר. מסלול הלימודים גמיש במיוחד, ומוצע במתכונת ערב המאפשרת לשלב עבודה עם לימודים, על פני 4 סמסטרים רצופים כולל סמסטר קיץ.

תואר שני במנהל עסקים- M.B.A בהתמחות משאבי אנוש
בעולם העסקים המודרני עולה ההכרה כי המשאב היקר ביותר בארגון הוא המשאב האנושי, ויש לנהל אותו בצורה מושכלת תוך הבנה ארגונית. תוכנית הלימודים מקנה ידע מקצועי נרחב, מקנה כלים ניהוליים ייחודיים, ומקנה ראייה מרחבית כוללת. תוכנית הלימודים מקיפה 60 נקודות זכות, ובכלל זה לימודי התמחות וסמינר. מסלול הלימודים גמיש במיוחד, ומוצע במתכונת ערב המאפשרת לשלב עבודה עם לימודים, על פני 4 סמסטרים רצופים כולל סמסטר קיץ.

תואר שני במנהל עסקים M.B.A - רב תחומי
מסלול מרתק זה מאפשר לסטודנטים לטעום מכל העולמות, ללא צורך להתמקד בתחום ספציפי. ניתן לשלב בין מסלולים שונים, על מנת לרכוש תשתית ידע רחבה במגוון נושאים, ותוך כדי התאמה אישית של ארגז הכלים הניהולי בהתאם לצרכים הספציפיים של הסטודנט.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?