המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון מינהל מערכות בריאות

המרכז ללימודים אקדמיים משלב בצורה אופטימאלית בין לימודי תיאוריה עם עולם המעשה, ומניף את הדגל הציבורי והחברתי כחלק מתפישת העולם של המרכז. לימודי תואר ראשון במינהל מערכות בריאות בבית הספר למקצועות הבריאות מבטיחים תואר מבוקש, ופותחים הזדמנויות תעסוקה מגוונות.

החלה ההרשמה למחזור אוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המרכז ללימודים אקדמיים פיתח תוכנית לימודי תואר ראשון במינהל מערכות בריאות ייחודית, אשר באה לענות על הביקוש לאנשי מקצוע איכותיים בתחום בעקבות הרפורמות של השנים האחרונות. מערכות הבריאות בארץ ובעולם נמצאות בהליך מתמיד של שינוי מערכתי, דבר המהווה הזדמנות יוצאת דופן להשתלב בתפקידי ניהול בתחום הרפואה והבריאות ולהטביע חותם. לימודי תואר ראשון בניהול מערכות בריאות במרכז ללימודים אקדמיים מעניק ידע אקדמי נרחב, ומכשיר להשתלבות בתפקידי מפתח במערכות הבריאות בארץ ובעולם.

בית הספר למנהל מערכות בריאות במרכז ללימודים אקדמיים הוקם בכדי להעניק את ההכשרה הטובה ביותר לסטודנטים, בכדי שיעסקו בתפקידי ניהול וארגון ברבדים השונים של מערכת הבריאות. תחומי אחריות אפשריים כוללים ניהול בסיעוד, מזכירות רפואית, ניהול וארגון שירותי בריאות במגזר הציבורי והפרטי, ניהול בתעשייה, ניהול טכנולוגיות רפואיות מתקדמות, וכן תכנון, ניהול וקביעת מדיניות בריאות. חשוב לציין כי תוכנית הלימודים שפותחה במרכז ללימודים אקדמיים הינה בדגש פרקטי, ומעניקה כלים יישומיים מתקדמים לסטודנטים.

לימודי תואר ראשון במינהל מערכות בריאות במרכז ללימודים אקדמיים אורכים שלוש שנים,  במתכונת ייחודית של לימודי ערב. תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון במינהל מערכות בריאות של המרכז ללימודים אקדמיים הינו זכאות לתעודת בגרות ממוצע משוקלל של 75 ומעלה. חשוב לציין כי נרשם מעל גיל 30 אשר אינו זכאי לבגרות, או אינו עומד בממוצע הנדרש, חייב במכינה קדם אקדמית. הלימודים מתקיימים בשעות הערב וכן בימי שישי, דבר המאפשר גם לאנשים עובדים לרכוש השכלה אקדמית בתחום מבוקש. חשוב לציין כי המרכז ללימודים אקדמיים פיתח את תוכנית הלימודים בשיתוף עם מיטב המומחים בארץ, ויחד עם ליווי ותמיכה צמודים, הסטודנטים של לימודי מינהל מערכות בריאות לתואר ראשון זוכים ללימודים איכותיים במיוחד.

במהלך לימודי תואר ראשון במינהל מערכות בריאות במרכז ללימודים אקדמיים הסטודנטים נחשפים למגוון רחב של נושאים מרתקים, המשלבים בין לימודי מבוא תיאורטיים עם לימודי התמחות ובחירה שונים. הערכה כלכלית של טכנולוגיות רפואיות, מתיאוריה לקביעת מדיניות, תזונה לקידום הבריאות, מדידה והערכה בניהול שירותי בריאות, יצירתיות וחדשנות בארגוני בריאות, היבטים כלכליים בערכת הבריאות בישראל והסיעוד במערכת הבריאות בישראל הם רק חלק מנושאי הלימוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?