המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון בחינוך

המרכז ללימודים אקדמיים משלב בצורה אופטימאלית בין לימודי תיאוריה עם עולם המעשה, ומניף את הדגל הציבורי והחברתי כחלק מתפישת העולם של המרכז. לימודי תואר ראשון בחינוך בבית הספר לחינוך מבטיחים תואר מבוקש, ופותחים הזדמנויות תעסוקה מגוונות.

החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר לחינוך
תואר ראשון B.A בחינוך - מחזורי הלימוד הבאים - אוקטובר פברואר
תואר שני M.A בחינוך בהתמחות חינוך לגיל הרך
תואר שני M.A בחינוך בהתמחות ניהול וארגון מערכות חינוך
תואר שני M.A בחינוך בהתמחות חינוך מיוחד
תואר שני M.A בחינוך בהתמחות תקשוב ולמידה
חדש! MA בחינוך בהתמחות חינוך חברה ותרבות
תואר שני M.A ייעוץ חינוכי

לימודי תואר ראשון בחינוך בבית הספר לחינוך במרכז ללימודים אקדמיים פותחו על מנת להכשיר דור חדש של מנהיגים חברתיים, ובכלל זה מקבלי החלטות ואנשי מקצוע בפרקטיקה חינוכית. המרכז ללימודים אקדמיים פיתח תוכנית לימודי תואר ראשון בחינוך ייחודית, לאור ההכרה הגוברת בחשיבותו הרבה של החינוך בחברה מודרנית עתירת ידע. באמצעות חינוך ניתן לפתח משאבי כוח אדם, ולהעצים מבחינה חברתית ותרבותית, ומשום כך ישנה חשיבות רבה במיוחד לכך שאנשי החינוך יהיו בעלי ההכשרה המקיפה והאיכותית ביותר. 

צוות המרצים של המרכז ללימודים אקדמיים נמנה עם המובילים בתחומם, ובית הספר לחינוך מייצג מומחים וחוקרים מחוד החנית של האקדמיה הישראלית. הסגל האקדמי נבחר בקפידה, על מנת להבטיח שילוב של אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום המעשי והיישומי של החינוך, לצד ייצוג של ההיבט המודרני בחקר התפתחות החשיבה האנושית והלמידה. תוכנית הלימודים של לימודי תואר ראשון בחינוך במרכז ללימודים אקדמיים מתעדכנת ללא הרף, על מנת להבטיח כי הסטודנטים ייחשפו אל המחקרים והחידושים האחרונים בתחום.

לימודי תואר ראשון בחינוך במרכז ללימודים אקדמיים אורכים שלוש שנים,  במתכונת ייחודית של לימודי ערב. הלימודים מתקיימים ביום לימודים מרוכז בשבוע, דבר המאפשר גם לאנשים עובדים לרכוש השכלה אקדמית בתחום מבוקש. חשוב לציין המרכז ללימודים אקדמיים מקפיד להקדיש תשומת לב אישית לכל סטודנט, והסגל האקדמי מסייע במתן תמיכה, הנחיה וסיוע בהתאם לצרכים האישיים והאקדמאיים הייחודיים לכל סטודנט.

תנאי קבלה של לימודי חינוך לתואר ראשון בבית הספר לחינוך כוללים זכאות לתעודת בגרות מלאה, בממוצע של 75 ומעלה, או תעודה שוות ערך מחו"ל. אפשרות קבלה נוספת היא באמצעות הצגת תעודת גמר של מכינה קדם אקדמית, בממוצע של 75 ומעלה. נרשם מעל גיל 30 אשר אינו זכאי לבגרות, או אינו עומד בממוצע הנדרש, חייב במכינה קדם אקדמית. יש להדגיש כי מכינה קדם אקדמית מסייעת לא רק לשפר את הציונים, אלא גם מהווה הכנה לקראת הלימודים באקדמיה ומאפשרת להסתגל אל אופן הלימודים הייחודי בצורה הדרגתית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?