מדיסין - המכללה למינהל

קורס תזונה הוליסטית

מדיסין הינו בית ספר ומוסד בינלאומי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, עיסוי ורפואה טבעית. קורס תזונה הוליסטית מעניק היכרות מעמיקה עם עולם זה, ופותח אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס תזונה הוליסטית - מדיסין קולג'
התזונה מהווה את אחת מאבני היסוד בתהליכי שימור הבריאות, ומסייעת לריפוי מחלות. באמצעות תזונה נכונה ניתן לשמור על איזון של מערכות פיזיות ונפשיות, לטפל בחולי ובעיות רפואיות שונות. קורס יעוץ תזונה משלב שיטות מסורתיות עם שיטות מודרניות, ובנוי על תוספי תזונה, צמחי מרפא, תפריטים ועוד.

קורס תזונה הוליסטית - מטרת הקורס
מכללת מדיסין קולג' פיתחה קורס מקיף במיוחד, המעניק כלים מקצועיים מתקדמים. המטרה המרכזית היא הכשרת יועצי תזונה בעלי יכולות בהתאמת מזונות ותוספי מזון, יכולת בשיתוף פעולה עם מסגרות רפואיות, והקניית הכלים הנחוצים לשם עבודה עצמאית בקליניקה פרטית או השתלבות בקליניקות רפואיות.

לימודי תזונה הוליסטית - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת תזונאי הוליסטי מטעם מדיסין ביה"ס לרפואה משלימה של המכללה למינהל, המוכרת על ידי האגודה הישראלית לנטורופתיה ותזונה טבעית. בנוסף, כל קורס מקצועי מקנה תעודת מטפל של הקורס עצמו.

קורס תזונה הוליסטית - משך הלימודים
הלימודים נמשכים שלוש שנים, וכוללים 1950 שעות, המשלבות הרצאות תיאורטיות, תרגולים מעשיים, דיון וניתוח אירועים, והתמחות מעשית.

לימודי תזונה הוליסטית - תוכנית הלימודים
קורס תזונה הוליסטית מקיף ועשיר, וכוללת לימודי מדעים נרחבים לצד היכרות עם תזונה הוליסטית. הסטודנטים נחשפים לנושאים מגוונים, ובכלל זה צמחי מרפא מערביים, אבחונים, דמיון מודרך, הכרת המזונות, אינטראקציות בין תרופות, בדיקות מעבדה, אבחון כף יד אצבעות וציפורניים, תזונה לפי פתולוגיות, טיפול בנרות הופי, תזונה קלינית, פיזיולוגיה, התאמת צמחים למצב הבריאותי של המטופל, התאמת תפריט למטופל, פרמקולוגיה, טיפול מונע בצמחים, גישות תזונתיות שונות, אנטומיה, יחסי מטפל מטופל, תזונה אורוטמולקולרית, טיפול בפתולוגיות ע"י מיצים, תזונה סינית ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין - המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?