מדיסין - המכללה למינהל

קורס רפואה סינית

מדיסין הינו בית ספר ומוסד בינלאומי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, עיסוי ורפואה טבעית. קורס רפואה סינית מעניק היכרות מעמיקה עם עולם זה, ופותח אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס רפואה סינית - מדיסין קולג'
הרפואה הסינית היא בת יותר משלושת אלפים שנה, ונסמכת על פילוסופיה טאואיסטית השומרת על איזון בין הגוף לנפש. אנרגית צ'י זורמת בגוף האדם, ומאחדת את כל הכוחות הנחוצים לחיים. ככל שהאנרגיה זורמת טוב יותר בערוצי הגוף הנקראים מרדיאנים, בריאות האדם טובה ביותר. מטפלים ברפואה סינית נדרשים לטפל לא רק בסימני המחלה, אלא למצוא את גורם התפרצות המחלה ולסייע במניעת ההתפתחות שלה.

קורס רפואה סינית - מטרת הקורס
מכללת מדיסין קולג' פיתחה קורס מקיף במיוחד, המעניק כלים מקצועיים מתקדמים. המטרה המרכזית היא הכשרת מטפלים ברפואה סינית, תוך התמקדות בשיטת הדיקור הסיני. חשוב לציין כי תוכנית הלימודים נבנתה מתוך אמונה ביכולות ובכישורים של התלמיד, וכוללת ליווי ויחס אישי.

לימודי רפואה סינית - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת הסמכה מטעם מדיסין ביה"ס לרפואה משלימה של המכללה למינהל, וכן לתעודת הסמכה באקופונקטורה.

קורס רפואה סינית - משך הלימודים
הלימודים נמשכים שנתיים וכוללים שלושה סמסטרים בשנה, ומקיפים 1620 שעות אקדמיות.

לימודי רפואה סינית - תוכנית הלימודים
קורס רפואה סינית מקיף ועשיר, וכוללת לימודי מדעים נרחבים לצד היכרות עם רפואה סינית. הסטודנטים נחשפים לנושאים מגוונים, ובכלל זה טכניקות טיפול, דיון בפילוסופיה מתקדמת, צמחי מרפא סיניים, רפואה סינית, יחסי מטפל מטופל, אבחנות, נקודות דיקור, אינטגרציה טיפולית, אבחנה מבדלת, תפקודי נקודות, תזונה סינית, דיון קליני והתנסות מעשית תחת פיקוח והדרכה צמודים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין - המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?