המכללה העסקית

קורס ניהול ושיווק אתרי אינטרנט

המכללה העסקית מציעה קורס ניהול ושיווק אתרי אינטרנט מרתק ועדכני, המעניק ידע מקיף המאפשר להשתלב בשוק במגוון רחב של תפקידים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס ניהול ושיווק אתרי אינטרנט - המכללה העסקית
רבים משתמשים באינטרנט, וישנה תחרות על כל גולש. משום כך, אתרי אינטרנט רבים נדרשים לשפר את האטרקטיביות והאפקטיביות שלהם, ולהתנהל בצורה נכונה. עיצוב, בנייה וניהול שוטף משפיעים במידה ניכרת על האטרקטיביות והאפקטיביות המסחרית של אתרי האינטרנט, אשר מהווים את עמודי התווך של העולם העסקי והכלכלה.

קורס ניהול ושיווק אתרי אינטרנט - מטרת הקורס
תוכנית הקורס כוללת ידע תיאורטי לצד מיומנויות מעשיות, ומקנה את כל הכלים הנחוצים לשם בנייה, ניהול, עדכון, אבטחה ותחזוקה של אתרי אינטרנט.

קורס ניהול ושיווק אתרי אינטרנט - קהל היעד
בעלי עסקים, בעלי אתרים, מנהלי חברות, ומנהלי אתרים.

קורס ניהול ושיווק אתרי אינטרנט - אופן הלימודים
תוכנית הלימודים משלבת עבודה מעשית עם ידע תיאורטי, כולל דוגמאות מעולם האינטרנט.

קורס ניהול ושיווק אתרי אינטרנט - תוכנית הלימודים
נושאי הלימוד של קורס ניהול ושיווק אתרי אינטרנט מגוונים, ומעניקים ידע תיאורטי לצד מיומנויות פרקטיות. קורס שירות לקוחות, קידום במנועי חיפוש, סוגי אתרים, כוח אדם ובעלי תפקידים, סוגיות משפטיות, תוכנית עסקית, מתודולוגיות תשלום, מועדון לקוחות, הצגת אתר לדוגמא, קבלת ממשקי ניהול לתרגול, כוחות ומשימות, תפעול האתר, גרפיקה/ לוגיסטיקה, טכנולוגיות מתקדמות, סקירה של אתרים שונים בשוק הישראלי והעולמי, ניתוח אתרים מתחרים, מודלים עסקיים להכנסות מהפעלת אתרים וניהול רשת שותפים affiliate הם הנושאים העיקריים של הקורס.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה העסקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?