הבית של תמר

קורס פסיכומטרי לבעלי לקויות למידה

הבית של תמר מציע קורס פסיכומטרי ייחודי המותאם לבעלי לקויות למידה. הלימודים בקורס מאפשרים לתלמידים לקויי למידה ללמוד ולתרגל בקצב ובשיטות שהותאמו לצורכיהם, להיבחן בכל הסימולציות על פי ההתאמות שקיבלו מהמרכז הארצי, להיות חלק מכיתה קטנה מבלי להיבלע בהמון ולהעזר במדריכים מנוסים בעלי ניסיון של שנים בהוראת פסיכומטרי ובעבודה עם תלמידים בעלי לקויות למידה. הבית של תמר הוא מרכז הלמידה הותיק בארץ בתחום של לקויי למידה, והוא פועל למעלה מ- 20 שנה. הלימודים מתקיימים בתל אביב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הבית של תמר - קורס פסיכומטרי לבעלי לקויות למידה:
תלמידים רבים הסובלים מלקויות למידה אינם יודעים כיצד להתמודד עם מבחן הפסיכומטרי אשר נחשב לקשה ומלחיץ גם לאוכלוסיה ללא קשיי למידה מאובחנים. התלמידים מרגישים אבודים בכיתות הלימוד הגדולות, מתקשים לעמוד בקצב ההתקדמות ומתביישים לשאול שאלות ו"לעכב" את הכיתה. 'הבית של תמר' הינו חלוץ בתחום הפסיכומטרי לבעלי לקויות למידה בארץ ובעל ניסיון רב שנים בתחום לקויות הלמידה. המקום מציע קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית אשר פותח והותאם במיוחד לבעלי לקויות למידה. כיתות הלימוד מונות עד 14 תלמידים, הכיתה הומוגנית והתלמידים אינם מתביישים לשאול שאלות, מתבצעת בדיקה של כל שיעורי הבית  וקצב הלימוד מותאם לכיתה.  

הקורס בנוי ממספר שלבים: שלב הכנה מקדים שבו עוברים על פעולות בסיסיות במתמטיקה (שברים, חזקות ושורשים), שלב לימוד הבסיס- שלב ארוך המותאם לקצב הכיתה (כחודשיים) ושלב המרתון בו ישנה חזרה על חומרים ומעבר על בחינות. בשלב המרתון נבחנים התלמידים בקורס של הבית של תמר בכל הסימולציות על פי ההתאמות שקיבל מהמרכז הארצי, כולל סדרת בחינות ממוחשבות הכוללות הקראה ומדמות באופן מצוין את בחינת המפע"ם (בחינה פסיכומטרית בתנאים מותאמים המועברת באמצעות מחשב) של המרכז הארצי. בנוסף, הבית של תמר הינם היחידים שממשיכים להיפגש עם התלמידים באופן קבוע ומעבירים סימולציות גם לאחר תאריך סיום הקורס, עד שאחרון התלמידים נבחן בבחינה המותאמת.

המדריכים בקורס פסיכומטרי לבעלי לקויות למידה, הינם מדריכים בעלי תואר שני בפסיכולוגיה, מנוסים בעלי ניסיון של שנים בהוראת פסיכומטרי ובעבודה עם תלמידים בעלי לקויות למידה וכן בעיית חרדה מפני הבחינה. 
אסטרטגיות הלמידה בקורס הותאמו במיוחד לבחינה הפסיכומטרית והן כוללות: אסטרטגיות זיכרון, ארגון חומר, ארגון זמן, למידה בבית, קריאה נכונה של שאלה ועוד, כאשר במסגרת הקורס ישנן שעות המוקדשות לעבודה על אסטרטגיות אלו. על פרק האנגלית עובדים התלמידים בקבוצות על פי רמתם עם מורה המתמחה להוראת אנגלית ללקויות למידה.

התלמידים בקורס ההכנה לפסיכומטרי לבעלי לקויות למידה של הבית של תמר מקבלים במהלך הקורס ספרי לימוד רבים המכילים תרגול וחזרות מרובות בכל הנושאים, דפי סיכום נושא, דירוג שיעורי הבית לשיעורי חובה ושיעורים מומלצים, שיעורי חזרה מרוכזים, סימולציות מותאמות, שיעורים פרטיים עם המדריך, "פגישה אסטרטגית" בתקופת המרתון בהן מתבצעת החלטה על אסטרטגיה מותאמת אישית לקראת הבחינה וליווי צמוד של התלמידים בתהליך הבקשה להתאמות.

קורס מתמטיקה מקדים לפסיכומטרי לתלמידים דיסקלקוליים (חלק מקורס הפסיכומטרי)
המבחן הפסיכומטרי כולל בתוכו שלושה פרקים בינהם פרק כמותי (מתמטיקה). תלמידים לקויי למידה, ובמיוחד דיסקלקולים, מתקשים להגיע למימוש הפוטנציאל שלהם בבחינה הפסיכומטרית בשל אי התאמה של קורסי ההכנה לצרכיהם המיוחדים והם אינם מקבלים מענה מתאים ללקות שלהם. הבית של תמר מציע קורס מתמטיקה ייחודי, גמיש ומותאם אישית לצרכי התלמידים המשלב ידע מקצועי, מיומנויות ואסטרטגיות למידה שיבטיחו הקפצה משמעותית בציון הבחינה הפסיכומטרית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הבית של תמר
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?