דיאלוג- בית הספר לשפות

קורסי שפות המזרח הרחוק - קורס יפנית, קורס סינית

דיאלוג- בית הספר לשפות של אוניברסיטה הפתוחה מציג קורסים המקרבים את המזרח הרחוק: קורס יפנית וקורס סינית. הלימודים בקורס מקנים כלים לתקשורת חיונית הבנה ושיחה לצורך טיול, עסקים או ניהול שיחה ביפן ובסין. במסגרת הקורסים נלמדים מושגים מרכזיים, משפטי מפתח וכללי דקדוק, תוך מתן דגש למצבים שכיחים בעולם העבודה ובחיי היומיום.

הקורס אינו מוכר לצרכי גמול השתלמות
הקורס מתקיים בשעות אחר הצהריים / ערב בלבד
הקורס מיועד לגילאי 18 ומעלה בעלי 12 שנות לימוד לפחות

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס סינית:
קורס סינית הינו קורס הכרחי לכל בעלי העסקים אשר באים במגע עסקי עם סין ולכל אלו המעוניינים להרחיב את תחום עיסוקם אל מעבר לים. במהלך הקורס רוכשים התלמידים כלים מרכזיים לתקשורת חיונית (הבנה ושיחה) לצורך נסיעה, ביקור או יצירת קשר טלפוני עם דוברי השפה. בקורס נלמדים מושגים עיקריים, משפטי מפתח וכללי דקדוק, בעיקר בנושאים הקשורים למצבים יומיומיים. התלמידים רוכשים סימנים סיניים בסייסים, אוצר מילים רב ומשפטי מפתח, וכן מיומנויות לשימוש נכון במילון הסיני. הקורס שם לו למטרה להקנות לתלמידים שליטה בסיסית במיומנויות הדיבור, הקריאה והכתיבה בסינית, וזאת בעזרת התנסות בצורה מובנית במיומנויות אלה.

קורס סינית - נושאי הלימוד:
ברכות ונימוסים, היכרות
שאלות ותשובות הקשורות לזהות
קבלת פנים, הזמנה - קבלת הזנה או סירוב לה
נסיעות ופרידות
בקשת שירות/חפץ
קביעת פגישה, עריכת ביקור
פעילויות לשעות הפנאי
הבעת חרטה, התנצלות

קורס יפנית:
קורס יפנית מקנה ידע בדיבור קריאה וכתיבה ביפנית  ומציג את שתי מערכות הכתיבה היפניות: Hiragana ו Katakana. כמו כן מושם דגש על לשון הפנייה "המנומסת" הנהוגה ביפן ועל ההבדלים בשפה בין גברים ונשים. הלימודים בקורס מתמקדים בברכות ונימוסים, היכרות, שאלות ותשובות הקשורות לזהות, קבלת פנים, הזמנה, נסיעות ופרידות, בקשת שירות/חפץ, קביעת פגישה, עריכת ביקור, פעילויות לשעות הפנאי והבעת חרטה או התנצלות כפי שנהוגות בתרבות היפנית.

קורס יפנית - נושאי הלימוד:
ברכות ונימוסים, היכרות
קבלת פנים, הזמנה - קבלת הזנה או סירוב לה
שיחה בטלפון
שעות, ימים, חודשים, מספרים
מקום ומיקום, כיוונים והוראות הגעה
מאכלים
בנוסף ללמידת השפה, הקורס שם דגש על הכרת יפן והתרבות היפנית. הבנת התרבות היפנית, כולל כללי הלבוש והייחודיות של ההתנהגות והחשיבה האופייניות ליפן, היא המפתח ליצירת תקשורת וקשר עם תושביה של מדינה זו.

קורס סינית, קורס יפנית - משך הלימודים:
היקפו של הקורס בין 60 ל 120 שעות לימוד אקדמיות,  המתפרס על פני 4 או 8 חודשים.

תעודה
למסיימי הקורס אשר עמדו בהצלחה בכל מטלותיו יקבלו תעודה מטעם בית ספר דיאלוג - בית הספר לשפות מבית לימודי ההמשך של האוניברסיטה הפתוחה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
דיאלוג- בית הספר לשפות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?