גלריה אגוזי

קורס אספנות והערכת יצירות אומנות ועתיקות

בית הספר אגוזי, של גלריה אגוזי, מפעיל מגוון קורסים וסדנאות בהם קורס שמאות וקורס אספנות והערכת יצירות אמנות ועתיקות, בהנחיית צוות מרצים הנמנה על המומחים בארץ. בין מגוון הקורסים המוצעים בגלריה נמנה גם קורס ייחודי בנושא פורצלן אירופאי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

גלריית אגוזי - קורסים
קורס מתקדמים בנושא פורצלן אירופאי
קורס אספנות והערכת אומנות ועתיקות

בית הספר אגוזי הוקם על ידי יריב אגוזי, אשר עוסק בתחומי האומנות, האספנות והעתיקות משנת 1983. יריב אגוזי פועל כמרצה בתחומי אומנות והערכת עתיקות שני עשורים, והינו בעל ידע רב הן כמומחה מוביל בתחום והן כמרצה מיומן ומנוסה. קורס אספנות והערכת יצירות אמנות ועתיקות בבית הספר אגוזי הינו הגדול, המקצועי והמקיף ביותר כיום בישראל, ומשלב מפגשים, סיורים, לימודים פרונטאליים, מצגות דיגיטאליות, ועוד.

קורס שמאות, אספנות, הערכת יצירות אמנות, ועתיקות של בית הספר אגוזי מקנה לסטודנטים יתרונות רבים. העיקרי שבהם הוא הקניית ידע מעשי וכלים מקצועיים לשם להערכת אומנות והערכה כספית של יצירות אמנות, תכשיטים עתיקות וחפצי ערך. בנוסף, סטודנטים בקורס נהנים ממיטב המרצים בתחום, אשר חולקים מניסיונם בכל הנוגע לזיהוי וניתוח של פריטי אמנות פלסטית ואמנות דקורטיבית לפי תקופות, סגנונות, מאפיינים ורמות מחירים שונות. מעבר לכך, במהלך הקורסים הסטודנטים לומדים להכיר ולנתח בצורה מעמיקה את שוק האמנות בישראל, על מגמותיו השונות.

במהלך קורס לאספנות והערכת יצירות אמנות ועתיקות של בית הספר אגוזי כל סטודנט זוכה לתקציר כתוב של החומר המועבר על ידי המרצה. דבר זה מאפשר להקדיש את מלוא תשומת הלב לדברי המרצה, המשלבים בין הרצאות פרונטאליות מפי מיטב המומחים בתחום, מצגות דיגיטאליות מצולמות, ואף הדגמות מעשיות על חפצי אומנות, תכשיטים ועתיקות מאוספי הגלריה ובית המכירות הפומביות.

חשוב לציין כי בית הספר אגוזי מעניק תעודה רשמית של בית הספר להערכת אומנות ועתיקות של גלריה אגוזי, ואף מסייע בתחום הכוונה מקצועית לבוגרים אשר מעוניינים להמשיך לעסוק בתחומי שמאות, אספנות, הערכת יצירות אמנות, ועתיקות. בין המומחים הבולטים בתחומי המסחר, האוצרות, השמאות והערכת אמנות ועתיקות ניתן למצוא תלמידים רבים של יריב אגוזי, דבר המעיד על טיב הלימודים ועל האיכות הגבוה של הקורסים השונים בגלריית אגוזי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
גלריה אגוזי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?