מכון גומא

קורס התמחות למאמני קבוצות

מכללת גומא הינה מכללה מובילה במקצועות הגישור והאימון, ביניהם גישור מעשי. קורס התמחות למאמני קבוצות מעניק כלים מקצועיים מתקדמים, ומעשיר את הידע של הסטודנטים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס התמחות למאמני קבוצות
קבוצות אימון מיוחדות בכך שהן מאפשרות למשתתפים לקדם מטרות ניהוליות או מקצועיות, אשר נגזרות מהמטרות העל הארגוניות. על ידי השתתפות בקבוצה האנשים זוכים למאגר ייחודי של עוצמות ומשאבים של חוכמה, יצירתיות, ניסיון, תמיכה, קשרים וידע אותם הם חולקים ביניהם, ובאמצעות שיתופי פעולה ניתן לקדם את המטרות האישיות והקבוצתיות בצורה מיידית.

קורס התמחות למאמני קבוצות - מכון גומא
אימון קבוצתי הוא תחום התמחות מרתק ומאתגר, ויש צורך בידע וכלים ספציפיים לתחום על מנת לעסוק בו. מכון גומא מוכר על ידי ICF כנציגה הבלעדית בישראל לתוכנית הייחודית שפותחה בארצות הברית, בקורס מקיף ומקצועי במיוחד.

קורס התמחות למאמני קבוצות - מטרות הקורס
במהלך הלימודים הסטודנטים יתנסו בקבוצות אימון הן כמאמנים והן כמתאמנים, ירכשו ידע, מיומנויות וכלים שיאפשרו למאמנים להתפתח כמאמנים של קבוצות אימון, וילמדו ויתנסו ביצירה ואימון של קבוצות, באופן עצמאי, מחוץ לקורס.

קורס התמחות למאמני קבוצות - שיטת הלימוד
מכון גומא פיתח תוכנית לימודים ייחודית, המשלבת שיטות מגוונות ועדכניות לשם חווית לימוד חווייתית במיוחד. קורס התמחות למאמני קבוצות משלב הרצאה תוכנית, התנסות בעבודה בקבוצות קטנות, סופריז'ו בקבוצות קטנות, למידה מתוך הסימולציות, ועוד.

קורס התמחות למאמני קבוצות - מתכונת הלימודים
משך הקורס הוא 66 שעות אקדמיות, במתכונת של עשרה מפגשים, אחת לשבוע, שני חמש שעות שעון כל אחד. לאחר סיום חלק זה, התלמידים יתפצלו לקבוצות הנחיה קטנות, למשך חמישה מפגשים בני שעתיים, וזאת בכדי לקבל סופרוזי'ן על קבוצות האימון אותן הם מאמנים מחוץ לשעות הקורס.

קורס התמחות למאמני קבוצות - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת סיום קורס מאמני קבוצות, החתומה על ידי מכון גומא.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכון גומא
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?