גובולס - GoBulls - שוק ההון

GoBulls קורס פרקטי ביסודות שוק המניות משולב באופציות

GoBulls (גובולס) אשר מתמחה במסחר בארה"ב, מציעה קורסים שונים המתמקדים בלמידה והיכרות מקצועית עם אסטרטגיות, שיטות השקעה שונות, מניות ואופציות הנסחרות בארה"ב. GoBulls מציע קורס פרקטי ביסודות שוק המניות משולב באופציות אשר במהלכו ירכשו המשתתפים ידע מעמיק על כלי המסחר השונים שמציע השוק.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס פרקטי ביסודות שוק המניות משולב באופציות - גובולס - GoBulls - שוק ההון:
קורס פרקטי ביסודות שוק המניות משולב באופציות - תוכן הקורס - 
במסגרת הקורס ילמדו המשתתפים לנתח את השוק ההון, לבחור את המניות הספציפיות תוך שימת דגש על בניית תיק השקעות המשלב בין מניות לאופציות. מטרתו של הקורס הינה לספק למשתתפים נסיון פרקטי מעמיק בסביבת עבודה אמיתית תוך היכרות ותרגול אסטרטגיות שונות.
כל משתתף בקורס פרקטי ביסודות שוק המניות משולב באופציות ייתמחה בבניית תיק השקעות המתאים לצרכיו. חשוב לציין כי הטכניקות הספציפיות הנלמדות ומיושמות בקורס הינן בעלות סיכון נמוך ואינן דורשות זמן תחזוקה גבוהה. GoBulls מעניק במסגרת הקורס תמיכה והדרכה שוטפת לאורך כל הדרך לכל משתתף.

קורס פרקטי ביסודות שוק המניות משולב באופציות - משך הקורס -
ב- GoBulls מאמינים כי הדרך לעצמאות כלכלית היא ארוכה ומפותלת ואינה יכולה להיבנות ביום אחד ואף לא ברצף של כמה פגישות. לכן, מתוך הניסיון המצטבר הוחלט כי קורס זה בו מיושמות טכניקות מסחר הינו קורס בו יש צורך בזמן הטמעה, ולפיכך הוא נמשך כ-4 חודשים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
גובולס - GoBulls - שוק ההון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?