ברק קפיטל

לימודי מסחר בשוק ההון

אם אתם רוצים להתמקצע בתחום שוק ההון - תוכלו ללמוד בברק קפיטל - אחת מקבוצות ההשקעות המובילות בישראל העוסקת במסחר בניירות ערך ומכשירים פיננסיים ונחשבת לחברה מובילה בהתאם למדד תל אביב 25. העילות שלק קפיטל חובקת עולם וכוללת עשרות סוחרים - ההתמחות של ברק קפיטל הינה באסטרטגיות סיכון נמוך שמתמקדות בגידור הפוזיציות.

הלימודים מתקיימים בתל אביב.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים
המסלול המקצועי בישראל ללימודי מסחר בשוק ההון - ברק קפיטל
בברק קפיטל מוצע לכם מסלול לימודים המשלב בין לימודים עיוניים לתרגול מעשי רב. לעזרתכם בא סימולאטור מסחר ייחודי המייצר בעבורכם מרחב להתנסות מבלי לסכן את כספכם בתחילת הדרך. הטכנולוגיה של ברק קפיטל תנתח את הביצועים שלכם ותסייע לכם להשתפר בתחום. תוזמנו לשיחות תקופתיות ע"י צוות התכנית שמטרתן מיפוי היכולות האישיות ועדכון באשר למידת ההתקדמות, רמת ההישגים והערכת סיכויי ההצלחה במסחר. תתחילו במסחר אמיתי בשוק רק כשתרגישו מוכנים, תוך קבלת ליווי ותמיכה של המומחים של ברק קפיטל.

ברק קפיטל - האקדמיה למסחר
האקדמיה למסחר - ברק קפיטל מעניקה למשתתפיה הכשרה מקצועית ומעשית שתסייע להם להתמודד בהצלחה עם האתגרים של שוק ההון. הלימודים במסלול מתאימים גם לנטולי הרקע בשוק ההון שביניכם וכן לבעלי רקע כלכלי ולבעלי רקע במסחר שמעוניינים לשדרג את הידע והימיומנויות שלהם.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ברק קפיטל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?