בית הספר ליזמות עסקית

לימודים בתחום היזמות והשיווק

בית הספר ליזמות עסקית מציע מגוון רחב של קורסים מרתקים, המקנים כלים מעשיים לשם ניהול נכון של העסק.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר ליזמות עסקית - קורסים
קורס יזמות עסקית בסיסי
קורס יזמות בתחום המזון (מסעדות בתי קפה ובארים)
קורס יזמות נדל"ן
קורס שיווק ומכירות ליזמים

קורס יזמות עסקית בסיסי
מסלול מרתק זה מיועד ליוזמים אשר מעוניינים להקים עסק, כמו גם ליזמים בשלבי הקמה מתקדמים. תוכנית הלימודים מבוססת על מודל פרקטי ויישומי, ועוסקת בתחומים מרתקים דוגמת רווחיות העסק, מקורות מימון, העסקת עובדים, תכנון מס מתקדם, ועוד. במהלך הלימודים הסטודנטים זכאים לתוכנית חונכות מקצועית אישית של רואה חשבון במהלך הלימודים ועד שישה חודשים מתום הקורס, ללא תשלום נוסף. עם סיום הלימודים בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת גמר.

קורס יזמות בתחום המזון (מסעדות בתי קפה ובארים)
תחום המזון בארץ נחשב לתחום פעילות מסוכן, הן בשל ההשקעות הגבוהות הנדרשות לשם הקמת עסק בתחום המזון, והן משום אופי הפעילות העסקית. מסלול מרתק זה מיועד ליוזמים המעוניינים להקים עסק בתחום המזון, ותוכנית הלימודים כוללת נושאים פרקטיים ויישומיים של ההיבטים התפעולים והכספיים בתחום, וכן תוכנית חונכות מקצועית אישית של רואה חשבון במהלך הלימודים, ללא תשלום נוסף. עם סיום הלימודים בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת גמר.

קורס יזמות נדל"ן
מסלול זה מתאים לכל מי שמעוניין לרכוש ידע נוסף בתחומי הנדל"ן, ובכלל זה ייזום, וביצוע של עסקאות נדל"ן דוגמת שיפוץ דירה, ייזום פרויקטים בנדל"ן, או רכישת דירה. תוכנית הלימודים ייחודית, כוללת 22 מפגשים שבועיים בני 4.5 שעות כל אחד, ואיננה מחייבת השקעת הון עצמי. הסטודנטים מתנסים במטלות מעשיות ופרויקט גמר במהלך הלימודים, ואף זכאים לליווי עסקי במהלך תקופת הקורס, המאפשר לבחון פרויקטים להשקעה.

קורס שיווק ומכירות ליזמים
עולם היזמות מציב אתגרים רבים, ומצריך כלים מעשיים לצד ידע תיאורטי. בית הספר ליזמות עסקית פיתח מסלול מרתק, המקנה ליזמים את כל הידע הדרוש בתחום. במהלך הלימודים נסקרים נושאים מגוונים, דוגמת טכניקות סגירה, תקשורת בין אישית, שפת גוף, התמודדות עם התנגדויות למכירה, ועוד. עם סיום הלימודים בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת גמר.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית הספר ליזמות עסקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?