בית הספר ליזמות עסקית

קורס יזמות בתחום המזון (מסעדות בתי קפה ובארים)

בית הספר ליזמות עסקית מציע מגוון רחב של קורסים מרתקים, המקנים כלים מעשיים לשם ניהול נכון של העסק, ובכלל זה קורס יזמות בתחום המזון (מסעדות בתי קפה ובארים).

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס יזמות בתחום המזון - בית הספר ליזמות עסקית
עולם העסקים המודרני תחרותי ודינאמי, ומצריך כלים מתקדמים. תחום המזון נחשב למסוכן במיוחד, וזאת הן בשל ההשקעות הגבוהות הנדרשות לשם הקמת עסק, והן בגלל אופי הפעילות העסקית בתחום. במהלך הלימודים המשתתפים רוכשים את המיומנויות הנחוצות על מנת להקים עסק מצליח בתחום המזון, ומקבלים מגוון רחב של כלים מעשיים.

קהל יעד - קורס יזמות בתחום המזון (מסעדות בתי קפה ובארים)
מסלול מרתק זה מיועד ליזמים אשר מעוניינים להקים עסק בתחום המזון.

קורס יזמות בתחום המזון - תוכנית הלימודים
נושאי הלימוד מרתקים ומגוונים, וכוללים קשת רחבה של תכנים. ניהול כספי, עריכת תוכנית עסקית, בניית תפריטים, ניהול צוות עובדים ומלצרים, רישוי עסקים, גיוס מקורות מימון לעסק וניהול מטבח הם רק חלק מהנושאים הנסקרים במהלך קורס יזמות בתחום המזון.

תוכנית חונכות - קורס יזמות בתחום המזון (מסעדות בתי קפה ובארים)
כל משתתף של קורס יזמות עסקית בסיסי זכאי לליווי מקצועי אישי של רואה חשבון למשך תקופה של חצי שנה מרגע הקמת העסק, ללא תשלום נוסף. חונכות זו כוללת סיוע בבניית תזרים מזומנים לעסק, ביצוע כל רישומי הנהלת החשבונות בעסק, בחינת הרעיון העסקי והתוכנית העסקית של היזם, ניתוח תקופתי של ביצועי העסק בשיתוף היזם, יעוץ בהשגת מימון להקמת העסק, פתיחת תיק עוסק מורשה במע"מ,במס הכנסה ובביטוח הלאומי, וסיוע בבניית מודל תמחירי לעסק.

קורס יזמות בתחום המזון - תעודת גמר
לאחר סיום הקורס ועמידה בהצלחה בדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת גמר.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית הספר ליזמות עסקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?