בדרך הטבע

קורס רפואה מונעת ותזונה נכונה ע"פ הרמב"ם

"בדרך הטבע" מציעה קורס אשר נועד להכיר למשתתפיו את עקרונות הרפואה המונעת, התזונה הנכונה והשמירה על אורח החיים הבריא, כפי שהם מתבטאים בספרות הרפואית שכתב הרמב"ם.

הלימודים בקורס מיועדים לכל המעוניין להרחיב ולהעמיק את ידיעותיו בנושא הרפואה הטבעית ככלל, והרפואה ע"פ הרמב"ם בפרט ולמטפלים מביניכם הרוצים להוסיף לארגז הכלים שלהם כלי טיפול עוצמתי.

הקורס הקרוב נפתח ב 15.2.13
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים
קורס רפואה מונעת ותזונה נכונה ע"פ הרמב"ם – בדרך הטבע – אודות
הרמב"ם, רופא, פילוסוף וחכם הלכה, הרבה לעסוק בכתביו בבריאות. המילה "בריאות" כפי שטען הרמב"ם, הינה, למעשה, ראשי תיבות של "בולם רוגזו, יפחית אוכלו ויגביר תנועתו", ובמשפט קצרצר זה הספיק למצות את שלושת הגורמים המשפיעים רבות על בריאות האדם. המלצותיו ודבריו של הרמב"ם בנושאי הבריאות והתזונה עודם רלוונטיים לימינו אנו, ורבות מהן יכולות לעזור לנו לשמור על תזונה מאוזנת ונכונה ועל אורח חיים בריא. הקורס המרתק והייחודי שמציע ביה"ס "בדרך הטבע" נועד לפרוש בפניי משתתפיו את עקרונותיו והמלצותיו של הרמב"ם בתחומים אלו, להעשיר ידיעותיהם בתחום ולהקנות להם כלים, השאובים מתורתו של הרמב"ם, לשמירה על בריאות הגוף והנפש.
לימודי רפואה מונעת ותזונה נכונה ע"פ הרמב"ם – בדרך הטבע – תכנית הלימודים
הקורס נפרש על פני כעשרה מפגשים, בני 3 שעות לימוד אקדמיות כל אחד. בין נושאי ותכני הלימוד המועברים בקורס: היכרות עם הרמב"ם ועם חיבוריו בתחום הרפואה והבריאות, מהי "רפואה מונעת" ואיך מונעים מחלות לפי הרמב"ם, עקרונות הרמב"ם לשמירה על בריאות הגוף והנפש, הנחיות והמלצות הרמב"ם בנושא התזונה והרגלי האכילה הנכונים, מזונות מומלצים ומזונות שאינם מומלצים ע"פ  הרמב"ם, הקשר בין בריאות מערכת העיכול לבריאות הגוף, חשיבות הפעילות הגופנית והקשר שלה לבריאות הגוף והנפש, חשיבות השמירה על ההיגיינה האישית והסביבתית לשם מניעת מחלות.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בדרך הטבע
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?