האקדמית תל אביב יפו

פוליטיקה וחברה בצירוף חטיבה בתקשורת פוליטית לתואר ראשון

האקדמית תל אביב יפו הוקמה לפני שני עשורים, כיוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, המועצה להשכלה גבוהה, ועירית תל אביב. בית הספר לממשל וחברה של האקדמית מציע לימודי תואר ראשון בחברה ופוליטיקה בצירוף חטיבה בתקשורת פוליטית (.B.A) מרתקים, הפותחים אפשרויות תעסוקה מתגמלות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון בחברה ופוליטיקה בצירוף חטיבה בתקשורת פוליטית - האקדמית תל אביב יפו
התקשורת משפיעה ומעצבת את סדר היום החברתי, ומגדירה דימויים, צרכים וציפיות. משום כך, על מנת להבין את הפוליטיקה המודרנית, יש להכיר את אופני הייצור התקשורתי, השפעתם על תהליכים ומוסדות פוליטיים, והאופן בו עובדת התקשורת.

לימודי פוליטיקה וחברה בצירוף חטיבה בתקשורת פוליטית לתואר ראשון - משך הלימודים
תוכנית הלימודים נמשכת שלוש שנים, ובכלל זה התמחות.

תואר ראשון בחברה ופוליטיקה בצירוף חטיבה בתקשורת פוליטית (.B.A) - מבנה תוכנית הלימודים
כל סטודנט נדרש להשלים 112 שעות אקדמיות על מנת לזכות בתעודה, המשלבות קורסי חובה בממשך וחברה, קורסי חובה בחטיבה, וסמינר. בנוסף, הסטודנטים נדרשים למסגרת התמחות מקצועית, קורסי בחירה בממשל וחברה, וכן לקורסי בחירה בחטיבה.

פוליטיקה וחברה לתואר ראשון - נושאי הלימוד
האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, הכוללת מגוון עשיר של נושאים. המקורות ההיסטוריים והאינטלקטואליים של מדעי החברה, תולדות הרעיון הפוליטי, תיאוריות סוציולוגיות קלאסיות, היבטים של יזמות, המשא והמסע אל הישראליות, תנועות מחאה ואלימות פוליטית בישראל, היבטים חברתיים של בריאות וחולי, זיכרון קולקטיבי, הגירה לא אידיאולוגית לישראל, סטייה חברתית, עולמם של מתבגרים וצעירים, רגשות חברתיים ופוליטיים, חברה אזרחית ושינוי חברתי, סוגיות במחקר על רווקות והגירה ופליטות הם רק חלק מתוכנית הלימודים.

יתרונות לסטודנטים - לימודי פוליטיקה וחברה בצירוף חטיבה בתקשורת פוליטית (.B.A) לתואר ראשון
רמת הלימודים באקדמית תל אביב יפו גבוהה במיוחד, כתנאי להצלחתם של הסטודנטים ובכדי להכין אותם לשוק העבודה. לצד לימודים ברמה אקדמית בלתי מתפשרת, היחס האישי והפתוח אשר ניתן לסטודנטים מצד הסגל האקדמי והמנהלי מאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל הטמון בו, וללמוד בסביבה תומכת.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמית תל אביב יפו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?