המכללה האקדמית צפת

תואר בחסות אוניברסיטת בר אילן

המכללה האקדמית צפת מציעה שילוב ייחודי של לימודים אקדמיים איכותיים, עם האווירה הקסומה והמסורת בעיר צפת. לימודי תואר ראשון במכללה האקדמית צפת, בחסות אוניברסיטת בר אילן, מבטיחים השכלה אקדמית מעמיקה, והשתלבות במגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר של אוניברסיטת בר אילן
תואר ראשון בלימודים רב תחומיים במגוון תחומים
מדעי החברה - מדעי המדינה, קרימינולוגיה, כלכלה - מנהל עסקים, סוציולוגיה, ניהול, חינוך מיוחד, חינוך או פסיכולוגיה.
מדעי הרוח - ערבית
מדעי החיים - מדעי החיים

לימודי תואר ראשון במכללה האקדמית צפת בחסות אוניברסיטת בר אילן מוצעים בשלושה מסלולים, לבחירת הסטודנטים, אולם חשוב להדגיש שבכל מסלול הקבלה ללימודים נעשית אך ורק באמצעות הועדה לקבלת תלמידים של אוניברסיטת בר אילן. ניתן לבחור בין לימודי ב.א. רב תחומי במגוון תחומים מרתקים, לימודים כלליים בקשת עשירה של נושאים, או שמיעה חופשית.

תנאי קבלה של לימודי ב.א. רב תחומי במכללה האקדמית צפת, בחסות אוניברסיטת בר אילן, הינם שקלול של ממוצע הבגרות והפסיכומטרי. לבעלי ממוצע בגרות של 82 ומעלה, אין צורך בבחינה פסיכומטרית על מנת להתקבל למסלול מדעי החברה, הרוח והיהדות. בעלי ממוצע בגרות של 78, וכן ציון של 500 ומעלה בבחינה הפסיכומטרית, יכולים להתקבל לב.א. רב תחומי במסלולי מדעי החברה. לעומת זאת, בעלי ממוצע בגרות של 75, וציון 450 מעלה בבחינה הפסיכומטרית, יכולים להתקבל למסלולי מדעי היהדות והרוח. בכל מקרה, דרישות הסף משתנות מעת לעת, ועל כן מומלץ לבדוק את התנאים טרם ההרשמה עם מזכירות החוג.

על מנת להתקבל ללימודים כלליים, יש להיות בעלי תעודת בגרות. בעלי בגרות בממוצע של 78 ומעלה יכולים להתקבל ללא בחינה פסיכומטרי, ואילו בעלי ממוצע בגרות של 75 ומעלה נדרשים להציג ציון בבחינה הפסיכומטרית של 400 ומעלה. חשוב לציין כי ישנה אפשרות לתלמידים אשר למדו שנה אחת במסגרת הלימודים הכלליים לעבור למסלול של לימודי תואר ראשון בי. אי. רב תחומי, ובמקרה זה יש להגיש בקשה באמצעות טופס הרשמה למשרד לקבלת תלמידים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית צפת
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?