אפרת אליהו – מרכז לעוצמה ולחיים במשמעות

ייעוץ קריירה אישי ומקצועי

אם אתם מתלבטים בין אופציות שונות לבחירת כיוון מקצועי או אם אינכם יודעים מהו התחום שבו תרצו לעסוק וכיצד עושים בחירה טובה ונכונה, אפרת אליהו - מאמנת לעוצמה ולחיים במשמעות, המתמחה בייעוץ לימודים והכוונה מקצועית תוכל לסייע לכם בהחלטה ובהמשך הדרך.

הייעוץ מיועד לגילאי 25 ומעלה, מחפשי קריירה שנייה ולכל מי שמחפש כיוון אמיתי בחייו. 
הייעוץ מתבצע בתל אביב וברחבי הארץ באמצעות סקייפ.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

אפרת אליהו – מרכז לעוצמה ולחיים במשמעות  - הכוונה תעסוקתית / הכוונת קריירה
הכוונה תעסוקתית לגילוי הקריירה שמלהיבה אותך, כזו שתאפשר לך לממש את מה שאתה רוצה ואוהב. במהלכה תגלה את טביעת האצבע הייחודית שלך בתחום הקריירה, זו המחברת אותך לרצונותיך ולכישוריך האמיתיים, מתוך הכרה שגילוי מרכיבים אלו ייצרו אצלך התמדה, תשוקה וערך עצמי שהם מרכיבי ההצלחה. ההכוונה בליווי אפרת אליהו, מתמחה בפיתוח קריירה משמעותית על פי מודל עוצמתי, יחידי ומוכח באחריות מלאה על התהליך.

אחריות מלאה – לאחר שיחת התאמה והבנת עקרונותיה - אם בחרת לעבור את התהליך ולא קיבלת את מה שהובטח לך בסופה - יושב לך כספך חזרה במלואו.

הכוונה תעסוקתית / הכוונת קריירה  - מתכונת הקורס:
5 פגישות אישיות בנות שעה, אחת לשבוע ; שעות גמישות – בוקר או ערב בהתאם לימים מוגדרים מראש.

הכוונה תעסוקתית / הכוונת קריירה   - נושאי הלימוד:
מהו התהליך שתעברו? - 1-2 מפגשים של שאלות עומק ומיקוד מתוך הכרה שהתשובות קיימות בכם ומתוך שליפת חוויות, עולם רגשי, רצונות, יכולות וכישורים. - מפגש של עיבוד התשובות והעברתם תהליך של דירוג רגשי  - מפגש מציאת הגדרה ממוקדת שמבטאת את מי שאתם בקריירה - מפגש איתור אפיקי קריירה מותאמים להגדרה והגדרת תכנית פעולה לקידום קריירה

התהליך נבנה מתוך ידע וניסיון רב שנים במציאת פתרונות וכלים עוצמתיים מעולם ההתפתחות, הגילוי ומימוש הפוטנציאל האישי, אשר הביאו להטמעתו במודל קצר מועד שמאפשר עבודה ממוקדת, יעילה ואפקטיבית לגילוי ומימוש זה.

הכוונה תעסוקתית / הכוונת קריירה - אודות אפרת אליהו
אפרת אליהו, מאמנת, מנחה ובעלים במרכז לעוצמה ולחיים במשמעות מתמחה בייעוץ, בהכוונה ובאימון לפיתוח קריירה משמעותית. בעלת תואר ראשון בכלכלה ובמנהל עסקים; מטפלת בשיטת תטא הילינג ובכלים לתכנות תת מודע.

המרכז לעוצמה ולחיים במשמעות - חזון המרכז:
בבסיס האני מאמין של המרכז נטועה האמונה בדבר חיבורם של אנשים אל העוצמות האמיתיות שלהם שיאפשרו להם להשיג מה שהם רוצים בחייהם. להציב אנשים בתעסוקה שהם אוהבים ושיוכלו להתפרנס ממנה בכבוד רב מתוך מקום של חיבור ומציאת העוצמה הפנימית שלהם, דרך יישום פתרונות אמיתיים שמאפשרים הצלחה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אפרת אליהו – מרכז לעוצמה ולחיים במשמעות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?