חברת אלבריה

קורסים בשוק ההון ומט"ח

חברת אלבריה הינה מרכז מידע והכשרה מעשי בתחום שוק ההון והמט"ח, ונמנית עם המובילים בתחום בארץ. אלבריה מציעה מגוון רחב של קורסים והכשרות, על מנת להעלות את מד הרווחים של המשקיעים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס שוק ההון ומט"ח - חברת אלבריה
קורס מסחר מעשי במט"ח - חיפה ת"א
קורס גלי אליוט - וירטואלי
קורס מסחר מעשי במט"ח - מתכונת וירטואלית
קורס מסחר מעשי במט"ח - קורס בוקר
קורס ניתוח טכני ארוך טווח לסוחר המניות

חברת אלבריה פיתחה קורס שוק ההון ומט"ח ייחודי במגוון התמחויות, אשר מעניק הכשרה מקיפה ויכולות מתקדמות למשקיעים מתחילים ומתקדמים כאחד. המטרה המרכזית של הקורסים השונים בחברת אלבריה היא הפסקת גלגל ההפסדים במט"ח, וזאת באמצעות שינוי אמיתי על ידי אלו שיש להם רצון ותשוקה להצליח. תוכניות הלימוד של אלבריה פותחו על ידי המרצה הראשי, והן כוללות ספרי הדרכה מתקדמים בשפה העברית.

קורס מט"ח ושוק ההון בחברת אלבריה מקנה יתרונות רבים לסטודנטים, והעיקרי שבהם הוא מערך לימודי מקצועי ואישי, החל משלב ההיכרות הראשוני עם התחום ועד ההתנסות הראשונה עם מסחר בפועל. צוות המרצים של אלבריה נמנה עם המובילים בתחום שוק ההון והמט"ח, ויחד עם כיתות לימוד קטנות הדבר מבטיח לימודים איכותיים באווירה אינטימית. בנוסף, השיעורים הפרונטאליים משולבים בהתנסות מעשית ומסחר ופעולה בזמן אמת, לשם הטמעת החומר התיאורטי בצורה הטובה ביותר.

חברת אלבריה מקפידה על חומרי הלימוד המעודכנים והאיכותיים ביותר, ולשם כך פיתחה אתר וידאו מיוחד לתלמידים של קורס שוק ההון ומט"ח, עם חומרים מקיפים בתחום. בנוסף לאתר, חברת אלבריה מציעה סקירות וידאו איכותיות, אשר משוגרות למייל האישי, כאמצעי לפיתוח ראייה נכונה של שוק המט"ח על רבדיו השונים. אמצעים שונים אלה מסייעים לסטודנטים להצליח בטווח הארוך, תוך פיתוח אסטרטגיות מסחר מובנות וראית שוק נכונה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
חברת אלבריה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?