אי.אר.טי סטודיו - מכינה לעיצוב ואדריכלות

ההצלחה שלך מתחילה כאן!

אי.אר.טי סטודיו הינו מוסד מוביל בתחומי מכינות לעיצוב ואדריכלות, ומציע קשת רחבה של קורסים בתחום הכנה לאדריכלות ועיצוב.
הלימודים נערכים בירושלים בלבד!
פגישת ייעוץ ומבחן התאמה- חינם וללא התחייבות!
מלגות לחיילים וחיילים משוחררים עד 50% משכ"ל!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים ומכינות לעיצוב ואדריכלות - סטודיו אי.אר.טי - A|R|T Studio:
מכינה לאדריכלות ועיצוב פנים
מכינה לעיצוב תעשייתי
מכינה לתקשורת חזותית
מכינה לעיצוב אופנה וצורפות
מכינה לאנימציה
מכינה לצילום
מכינה לאמנות

קורס מכינה לעיצוב של אי.אר.טי פועל במסגרת של סטודיו לעיצוב ואדריכלות המוביל בתחומו, דבר המבטיח ניסיון רב של צוות הסטודיו. לאורך הקורס הסטודנטים זוכים לליווי אישי וצמוד עד לבחינות הקבלה, במתכונת ייחודית המשלבת מפגשים אישיים עם שיעורים פרטיים של אחד על אחד מול המרצים.

מטרת המכינה
קורס מכינה לעיצוב ואדריכלות נחוץ מאחר ודרישות הקבלה של לימודי תואר ראשון בתחום זה הינן גבוהות במיוחד. אי.אר.טי סטודיו פיתח קשת רחבה של מכינות ייעודיות לעיצוב ואדריכלות, המאפשרות לשפר את סיכויי הקבלה ולהגשים את החלום ללמוד קורס עיצוב. קורס מכינה לעיצוב ואדריכלות של אי.אר.טי סטודיו מציע מספר יתרונות ייחודיים לסטודנטים, ובהם ציוד חדיש ומתקדם, מלגות לחיילים ומשוחררים, חומרי עזר כתובים ע"י המרצים, ספריית עיצוב, שולחנות אור, תוכנית לימודים עדכנית בכל שנה, ועוד.

אודות אי.אר.טי סטודיו
אי.אר.טי סטודיו הינו משרד כוללני לעיצוב, אשר עוסק בתחומים מגוונים דוגמת עיצוב פנים, גרפיקה, עיצוב מוצר, אדריכלות ועוד. שיתוף הפעולה עם סטודיו לעיצוב ואדריכלות מבטיח כי קורס מכינה לעיצוב ואדריכלות של אי.אר.טי סטודיו הינו איכותי במיוחד, ומקנה את כל היסודות המקצועיים והתיאורטיים הנחוצים. צוות המרצים של אי.אר.טי סטודיו נמנה עם אדריכלים ומעצבים מובילים בתחומם, דבר המבטיח חווית לימודים עשירה במיוחד לסטודנטים של קורס מכינה לעיצוב ואדריכלות.

ייחודיות המכינה
קורס מכינה לעיצוב של סטודיו אי.אר.טי מציע חווית למידה אישית 1 על 1 וכיתות קטנות (7-6 תלמידים) המאפשרת למצות את הלמידה עד לרמה הגבוהה ביותר תוך אוירה מפרה ומעוררת השראה.

מלמדים אותך ת'כלס
תוכנית הלימודים של אי.אר.טי סטודיו מבוססת על מפגשים אישיים בכיתות של 6-8 תלמידים, ונוסף על כך סטודיו פתוח עם המרצים. שילוב זה מבטיח גישה אישית לכל סטודנט, וכתוצאה מכך מיצוי מלא של חווית הלמידה, כמו גם ערך מוסף לאיכות הלמידה ולתוצאותיה. הלימודים של קורס מכינה לעיצוב ואדריכלות באי.אר.טי סטודיו משלבים קורסים מובנים ברישום ועיצוב, יחד עם סיורים מקצועיים וביקור בגלריות ומוזיאונים, תיק ציוד עם חומרים, סדנאות התמחות ע"פ מקצוע נדרש, ועוד.

שעות הלימודים
שעות הלימודים של קורס מכינה לעיצוב ואדריכלות הינן גמישות במיוחד, ומאפשרות לכל אדם למצוא את מסלול הלימודים המתאים לו. אי.אר.טי סטודיו מציע מסלול בוקר של יום שישי ויום נוסף בשבוע, או מסלול ערב הכולל מפגש חד שבועי או דו שבועי בשעות אחר הצהריים. בנוסף, הסטודנטים של קורס מכינה לאדריכלות ועיצוב יכולים לבחור בין קורס קצר של שלושה עד ארבעה חודשים, או קורס ארוך של חצי שנה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אי.אר.טי סטודיו - מכינה לעיצוב ואדריכלות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?