אורנים המכללה האקדמית לחינוך

לימודי תואר ראשון במדעי הרוח

אורנים המכללה האקדמית לחינוך נמצאת ליד טבעון, ומציעה החל משנת 1951 מגוון מסלולים מרתקים. לימודי תואר ראשון בפקולטה למדעי הרוח מקנים ידע מקיף לצד כלים פרקטיים, ופותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי לימודים במכללת אורנים לחינוך - הפקולטה למדעי החברה והרוח
מקרא
ספרות, דרמה ומבע יצירתי
מחשבת ישראל
היסטוריה של עם ישראל; היסטוריה כללית; היסטוריה של המזה"ת בן זמננו
שפה וספרות אנגלית
לשון עברית
לימודים רב תחומיים
לימודי המזרח התיכון

לימודי תואר ראשון במדעי הרוח יחד עם תעודת במכללת אורנים לחינוך נמשכים ארבע שנים, והינם בהיקף של 206 נקודות אקדמיות. אפשרות נוספת היא לימודי מדעי החברה לתואר ראשון, ללא תעודת הוראה, ובמקרה זה הבוגרים זכאים לתואר B.A., במסלול לימודים אשר נמשך שלוש שנים בלבד. חשוב לציין כי הסטודנטים יכולים ללמוד לשתי תעודות הוראה, דבר הפותח אפשרויות תעסוקה מגוונות במיוחד במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית.

המכללה האקדמית לחינוך אורנים מציעה לסטודנטים של לימודי תואר ראשון במדעי הרוח יתרונות רבים, ובהם שכר לימוד אוניברסיטאי, המפוקח על ידי משרד החינוך. בנוסף, כחלק מהחזון החברתי של המכללה, מוצעות מגוון מלגות על פי קריטריונים, דוגמת רקע סוציו אקונומי, מלגות הצטיינות, מלגות לעידוד פעילות חברתית, מלגת פר"ח, ומלגות של אגודת הסטודנטים. חשוב לציין כי מכללת אורנים לחינוך פועלת רבות בתחום המעורבות הקהילתית, והסטודנטים מעורבים בפעילות של מכינה קדם צבאית,מרכז לקידום החינוך וההוראה של נוער בסיכון, ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?